Jan-Paweł-II-golab

Święty Jan Paweł II dla większości Polaków jest osobą godną naśladowania. W naszej pamięci utrwalił się Jego szczególny stosunek do każdego człowieka. Potrafił rozmawiać, przebaczać, bronić swoich przekonań. Był oprócz tego radosnym gawędziarzem, a także poetą. Jest On niedoścignionym wzorem dla wielu ludzi, szczególnie młodych, którzy poszukują życiowego drogowskazu.

W naszej szkole postać Świętego Jana Pawła II stała się inspiracją do zorganizowania konkursu plastycznego dla klas I-III, w którym zwyciężyli uczniowie klasy IIB oraz konkursu recytatorskiego pt. „Jan Paweł II- szukałem Was” dla klas IV-VI, którego laureatami zostali:
 I miejsce- Adam Stępień
II miejsce- Hubert Fiks
III miejsce- Marcin Cofalski.

Laureaci I oraz II miejsca  już wkrótce wezmą udział w kolejnym etapie tego konkursu, który odbędzie się w Kaliszu.