14.10.2016r.odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania klasy I oraz Dzień Nauczyciela. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie zostali pasowani na uczniów. Zaprezentowali także swoje umiejętności wokalne i recytatorskie przed swoimi rodzicami i całą społecznością szkolną. Wielkie brawa, dyplomy wręczone przez pana dyrektora oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców były nagrodą dla pierwszaków za wysiłek i przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.
Pan dyrektor Waldemar Kupaj również miał swoje święto- okrągłe 10 lat pełni funkcję dyrektora w naszej szkole. Za pracę i życzliwość pana dyrektora podziękowali uczniowie, nauczyciele oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Były życzenia, kwiaty, pamiątkowe fotografie i mnóstwo miłych słów dla pana dyrektora, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.
Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie klasy IIIb i klasy VI podczas uroczystej Gali wręczyli nauczycielom statuetki SOWY 2016.Serdecznie dziękujemy za pamięć i życzenia!

z1z2 (1)z4