Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Odbyla się tradycyjna już Olimpiada Przedszkolaka, każdy mógł spróbować swych sił w konkurencjach sportowych.
Dzień obfitował również w atrakcje za sprawom naszych kochanych mam z Rady Rodziców, które jak co roku przygotowały dla nas smakołyki.
Na zakończenie dnia każdy otrzymał medal za osiągnięcia sportowe. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.