W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 23 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie , które stało się tradycjąw naszym przedszkolu. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami, a Pan Dyrektor Waldemar Kupaj złożył wszystkim przybyłym serdeczne życzenia. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek, przygotowany przez nasze kochane i niezastąpione mamy.
Dziękujemy rodzicom za ich trud, strażakom z OSP w Stobnie za udostępnienie sali oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego aby ten dzień był wyjątkowy. Jest nam niezmiernie miło, że zawsze możemy na Was wszystkich liczyć!

1a 1b 2a 2c 2d 2e